GATI NUK NJIHET/ Dua Lipa fotografohet me veshje të gjera dhe taka me pupla – AlpeGossip
GATI NUK NJIHET/  Dua Lipa fotografohet me veshje të gjera dhe taka me pupla

GATI NUK NJIHET/ Dua Lipa fotografohet me veshje të gjera dhe taka me pupla

Menjëherë pas festimeve për publikimin e librit të gatimit të partnerit të saj Isaac Crew, Dua Lipa është parë të arrijë në aeroport e veshur çuditshëm. Ajo kishte zgjedhur një palë pantallona në ngjyrë neon, një bluzë të gjatë në ngjyrë jeshile, një kapele të kuqe, taka rozë me pupla dhe si aksesor kishte përdorur një çantë të zezë. Kjo nuk është hera e parë që Dua përdor një kombinim të ‘çuditshëm’ dhe tërheq vëmendjen e mediave. Megjithatë duket se këto veshje janë si një llojë maskimi për të. Kujtomë që Dua dhe Isaac kanë një lidhje disa-vjeçare me uljet dhe ngritjet e saj. Ata janë ribashkuar së fundmi dhe duket se gjërat po shkojnë mirë.