PAS KONCERTIT TË BUJSHËM/ Tunës i ndodh e papritura (FOTO) – AlpeGossip
PAS KONCERTIT TË BUJSHËM/ Tunës i ndodh e papritura (FOTO)

PAS KONCERTIT TË BUJSHËM/ Tunës i ndodh e papritura (FOTO)

Këngëtarja shumë e dashur për publikun, Tuna Sejdi ka qenë shumë e komentuar ditët e fundit në media për koncertin e mbajtur në 8 mars ku promovoi albumin e saj të ri. Që në atë kohë u përfol se këngëtarja nuk ishte në gjendje të mirë fi.zike, dhe siç duket së fundmi ajo nuk është ndjerë mirë dhe këtë gjë e tregojnë dhe postimet që ka publikuar pak më parë në ‘Instastory’.
Në postimet e saj, Tuna shihet e shtrirë teksa merr ser.u.m, ndërkohë që pranë saj shihet që qëndrojnë, bashkëshorti Patris Berisha dhe make up artisti, Kaci Leshi, të cilët po kujdesen për këngëtaren.

“Inf.er.mi.eri me krejt aftësitë e veta Kaçi Lleshi para setit”, shkruan këngëtarja pranë videos ku shihet Kaci duke i qëndruar pranë.