Moderne dhe e veçantë: Brenda shtëpisë së Uindit, motrës së Encës (FOTO) – AlpeGossip
Moderne dhe e veçantë: Brenda shtëpisë së Uindit, motrës së Encës (FOTO)

Moderne dhe e veçantë: Brenda shtëpisë së Uindit, motrës së Encës (FOTO)

Enca është vërtet një nga këngëtaret më të komentuara në Shqipëri, por jashtë vëmendjes mediatike nuk ka mbetur as motra e saj, Uindi me të cilën Enca ka një marrëdhënie shumë të ngushtë.

Uindi këtë herë me disa postime në Instastory ka zbuluar ambiente nga shtëpia e saj e re.

Nga fotot e postuara, shihet se Uindi e ka arreduar shtëpinë me stil modern.

Ndërsa një detaj i veçantë janë enët e kuzhinës të cilat janë të gjitha ngjyrë rozë.

“Dreka në shtëpinë e re”, shkruan Uindi teksa filmon tavolinën e ngrënies dhe kuzhinën.