“HARRY POTTER”/ Një nga HITET që do t’ju bëj të kërceni këtë verë! (VIDEO) – AlpeGossip
“HARRY POTTER”/ Një nga HITET që do t’ju bëj të kërceni këtë verë! (VIDEO)

“HARRY POTTER”/ Një nga HITET që do t’ju bëj të kërceni këtë verë! (VIDEO)

Sezoni veror sapo ka nisur dhe hitet muzikore duket se po konkurojnë dita ditës njëra tjetrën.

E megjithatë, në morinë e artistëve të njohur tanime në tregun muzikor shqiptar, të tjere artist të rinj e të talentuar bëhen pjesë e garës së madhe.

Njëri prej tyre është pikërisht KIDO, i cili sapo ka lançuar projektin e tij të ri që mban emrin “Harry Potter”.

A bëhet fjalë për sagën e famshme?!

Dëgjojeni vetë! /AlpeGossip.al