ENCA “SHTRYDH” GJOKSIN/ Fansat “bëhen me zemër” dhe nuk ndalen me komente (FOTO) – AlpeGossip
ENCA “SHTRYDH” GJOKSIN/ Fansat “bëhen me zemër” dhe nuk ndalen me komente (FOTO)

ENCA “SHTRYDH” GJOKSIN/ Fansat “bëhen me zemër” dhe nuk ndalen me komente (FOTO)

Pasi mbrëmjen e djeshme përshëndeti fansat më një foto ku epiqendra ishin të pasmet bombastike, këtë të shtunë këngëtarja Enca Haxhia ka vendosur t’i zgjojë ndjekësit e saj më një mëngjes mjaft bujar.
Me pozën e saj të preferuar, Enca ka shtrydhur gjoksin e madh dhe ka uruar një ditë të bukur nga Prishtina.

Veshur me të kuqe ajo është një tundim për fansat që nuk i kanë kursyer aspak komentet në postimin e saj.