Na duket neve apo Meghan Markle dhe kjo prezantuese e njohur në Shqipëri ngjajnë shumë? Si mendoni? (FOTO) - AlpeGossip
Na duket neve apo Meghan Markle dhe kjo prezantuese e njohur në Shqipëri ngjajnë shumë? Si mendoni? (FOTO)

Na duket neve apo Meghan Markle dhe kjo prezantuese e njohur në Shqipëri ngjajnë shumë? Si mendoni? (FOTO)

Dukesha Meghan Markle i habiti të gjithë me paraqitjen e saj në dasmën mbretërore. Ajo ishte padyshim nusja më e thjeshtë që kemi parë, dhe të shumtë ishin ata të cilët e përgëzuan për këtë pjesë. Edhe pse shumë ishin kundër, pasi kjo martesë theu disa rregulla të familjes mbretërore, Meghan shkoi me kokën lart drejt altarit dhe kurorëzoi dashurinë e saj me princin Harry.

Ndërkohë që një ngjashmëri e madhe midis Meghan dhe Andresës është zbuluar nga publiku shqiptar. Një gjë e tillë është kthyer edhe në satirë, ku shumica janë shprehur nëpër komente se Meghan e ka fituar vërtet llotarinë. Ndërkohë që Andresa pret çdo të dielë të thotë telebingo në “E diela shqiptare”.

Kush duket më pozitive, Andresa apo Meghan?