TË DASHURUAR SA MË S’KA/ Olsi dhe e dashura filmohen në momente private (VIDEO) – AlpeGossip
TË DASHURUAR SA MË S’KA/ Olsi dhe e dashura filmohen në momente private (VIDEO)

TË DASHURUAR SA MË S’KA/ Olsi dhe e dashura filmohen në momente private (VIDEO)

Aktori i njohur i humorit Olsi Bylyku vetëm pak muaj më parë bëri publik lajmin se është në një lidhje me një vajzë që quhet Egi. Ndonëse ai është munduar që marrëdhënien e tij ta mbaj private, në intervista të ndryshme ka folur për Egin dhe ka treguar se është shumë i dashuruar.

Olsi dhe bukuroshja brune kalojnë shumë kohë bashkë dhe ndonëse Olsi rrallëherë hedh foto me të, Egi nga ana tjetër shpesh herë publikon video me aktorin.

Ditën e sotme ajo ka hedhur një video ku të dy shfaqen në natyrë teksa janë ulur në lisharëse. Ajo ka filmuar Olsin teksa ky i fundit me shaka i thotë: “Ca pleqsh ee?”.