FLORIAN AGALLIU KTHEHET PAS NË KOHË/ Ja si dukej moderatori në moshën 15-vjeçare - AlpeGossip
FLORIAN AGALLIU KTHEHET PAS NË KOHË/ Ja si dukej moderatori në moshën 15-vjeçare

FLORIAN AGALLIU KTHEHET PAS NË KOHË/ Ja si dukej moderatori në moshën 15-vjeçare

Florian Agalliu ka ndarë më të gjithë ndjekësit në ‘Instagram’ një foto të hershme të tij në adoleshencë. Në foto shihet moderatori në moshën 15-vjeçare me një pamje tepër të freskët. Bashkangjitur me postimin, i cili ka marrë shumë pëlqime, ai ka shkruar: “Ky jam unë 15-vjeç me një tatuazh në krahë që presupozohet të ishte një pantera”.

Menjëherë pas publikimit të kësaj fotoje, nuk kanë munguar komentet dhe reagimet e shumta të fansave të Agalliut, të cilët kanë vënë në dukje si çdo herë tjetër, tiparet tërheqëse të tij.

Kujtojmë se prej disa sezonesh Flori drejton emisionin e paradites në ekranin e ‘Top Channel’ së bashku me Stela Kotri.