“MË TËRHOQI SJELLJA DHE…”/ Ilva Tare tregon si e bëri për vete Eduard Selami – AlpeGossip
“MË TËRHOQI SJELLJA DHE…”/ Ilva Tare tregon si e bëri për vete Eduard Selami

“MË TËRHOQI SJELLJA DHE…”/ Ilva Tare tregon si e bëri për vete Eduard Selami

E ftuar mbrëmjen e sotme në “Piter Pan” është gazetarja e njohur Ilva Tare e cila përballë fëmijëve ka zbuluar shumë mbi profesionin e saj, por edhe jetën private.

Ilva tregoi se tek bashkëshorti i saj, Eduard Selami e ka tërhequr sjellja dhe personaliteti.

“Tek Eduarti më tërhoqën sjellja dhe personaliteti, por edhe një qetësi në gjykim, që jam e lumtur që e kanë trashëguar edhe dy fëmijët e mi”, u shpreh gazetarja.

Ilva tregoi se më vonë kishte mësuar se bashkëshortin e saj disa njerëz e thërrisnin Arti dhe këtu kuptoi shpirtin e artistit që ai ka.