PA KOMPLEKSE/ Modeles së njohur i dalin zbuluar të gjitha në publik… (FOTO) – AlpeGossip
PA KOMPLEKSE/ Modeles së njohur i dalin zbuluar të gjitha në publik… (FOTO)

PA KOMPLEKSE/ Modeles së njohur i dalin zbuluar të gjitha në publik… (FOTO)

Modelja e njohur Emily Ratajkowski di se si të kënaqë ndjekësit e saj në Instagram me fotot joshëse dhe provokuese.

27 vjeçarja duket se gjen gjithmonë nga një pozë të re ku me krenari tregon format e saj.

Ajo nuk ka fare komplekse dhe nuk e ka aspak problem të ekspozojë trupin e saj, me dhe pa rroba.

Së fundmi ajo ka postuar në Instagram një foto ku gjoksi i saj del zbuluar.

Nga fotoja duket se ajo është në një restorant, por modelja nuk e ka aspak problem që ndodhet në një vend publik dhe të gjithë mund ta shohin.

Nuk e dimë nëse ky “problem” me veshjen ka qenë aksidental, apo i qëllimshëm, por guximi i saj gjithmonë na le gojëhapur.