“Bëmë mama të të ngjajë”, duket se vajzat e Aurelës do të jenë konkurrente të saj (FOTO) – AlpeGossip
“Bëmë mama të të ngjajë”, duket se vajzat e Aurelës do të jenë konkurrente të saj (FOTO)

“Bëmë mama të të ngjajë”, duket se vajzat e Aurelës do të jenë konkurrente të saj (FOTO)

“Bëmë mama të të ngjajë”. Kjo është shprehja që mund t’i shkojë më shumë përshtat Aurela Gaçes me dy vajzat e saj.

Ndonëse këngëtarja është shprehur se nuk preferon që Grace dhe Abigail Isabelle të ndjekin rrugën e saj, të bëhen pjesë e muzikës, duket se nuk do të ndodhë kështu.

Abigali duket se kur të rritet do të ndjeki rrugën e muzikës ashtu si Aurela.

Këtë na e ka bërë më dijë Aurela në Instastoryn e saj. Nga ku na ka postuar video të Abigalit të vogël e cila sa ndjen muzikën fillon e jep ritëm.

“Ore direkt ritëm”, shkruan Aurela mbi foto. Epo si duket vajzat e Aurelës do bëhen konkurrente të saj.