VAJZA MBLIDHUNI/ Vëllai i Leonora Jakupit qenka një super yll (FOTO) – AlpeGossip
VAJZA MBLIDHUNI/ Vëllai i Leonora Jakupit qenka një super yll (FOTO)

VAJZA MBLIDHUNI/ Vëllai i Leonora Jakupit qenka një super yll (FOTO)

Leonora Jakupi është një ndër emrat më të njohur të muzikës, e cila numëron mijëra ndjekës në profilin e saj në Instagram.

Këngëtarja është tepër aktive me postime nga puna e jeta e përditshme, ndërsa së fundmi ka publikuar në Instastory një foto të mamasë dhe vëllait të saj.

Siç e shohim në pozën e publikuar, vëllai i Leonorës ka ngjashmëri të madhe me këngëtaren dhe me siguri vajzat ia kanë vënë syrin sapo kanë parë foton e Leonorës.