Vajza e Eli Farës tregon bisedën e zhveshur më të dashurin, komenton Genta e “Big Brother”: Bëji të… – AlpeGossip
Vajza e Eli Farës tregon bisedën e zhveshur më të dashurin, komenton Genta e “Big Brother”: Bëji të…

Vajza e Eli Farës tregon bisedën e zhveshur më të dashurin, komenton Genta e “Big Brother”: Bëji të…

U nda nga i fejuari biznesmen dhe nuk vonoi shumë për të gjetur dashurinë e re.

Mesa duket bukuroshja e showbizz-it po e shijon shumë këtë marrëdhënie dhe për fansat e saj që i do shumë, Marina nuk kursehet të publikojë imazhe nga momentet intime me partnerin e saj.

Teksa për Elin dimë shumë pak për jetën personale, Marina nuk gjen rast të mos publikojë të dashurin misterioz, të cilin ka preferuar herë ta shfaq me gjysmë fytyre, e herë në momente pikante.

Ajo ka publikuar sëfundmi një foto në Instagram, ku tregon bisedën që është duke zhvilluar me partnerin e saj në kamera dhe vet shfaqet më shumë e zhveshur sesa e veshur.

Siç duket, i dashuri i Marinës është larg saj, por edhe pse në distancë, marrëdhënia mes tyre po funksionon mirë.

Të paktën kjo është ajo që mund të kuptohet, pasi shikojmë edhe komentin e mikes së Marinës, Gentës së Big Brother, e cila kërkon që t’i bëjë të fala.