Rashel Kolaneci bën premtimin e papritur! Si thoni do ta mbajë fjalën? Zbulojeni…(FOTO) – AlpeGossip
Rashel Kolaneci bën premtimin e papritur! Si thoni do ta mbajë fjalën? Zbulojeni…(FOTO)

Rashel Kolaneci bën premtimin e papritur! Si thoni do ta mbajë fjalën? Zbulojeni…(FOTO)

Pas pak kohëve kur ka rënë në qetësi me postimet e saj në Instagram bukuroshja seksi Rashel Kolaneci ka vendosur të rikthehet përsëri dhe këtë herë duke shkaktuar të qeshura ndër fansa.

Rashel postoi në Instastory një foto të cokollatës së famshme me shkop “Caotonis” që vështirë të mos ta keni provuar të paktën një herë në jetë duke shkruar “Po më ra provo përsëri nuk ha më sufllaqe”

Më pas mesa duket fati nuk ka qenë në anën e Rashelit dhe i ka rënë provo përsëri, fakt ky që na tregon se bukuroshja duhet të mbajë një premtim.

Por jo! Rasheli bëri thjesht një shaka.

“Se bëra shaka! Se kisha seriozisht”, shkruan Rasheli në foton ku i ka rënë provo përsëri.