Kur je shtatëzënë dhe ke neps për ushqim shqiptar, dikush ta ndihmojë modelen (FOTO) – AlpeGossip
Kur je shtatëzënë dhe ke neps për ushqim shqiptar, dikush ta ndihmojë modelen (FOTO)

Kur je shtatëzënë dhe ke neps për ushqim shqiptar, dikush ta ndihmojë modelen (FOTO)

Nepsi gjatë shtatzënisë i detyron shumë prej bashkëshortëve të dalin të kërkojnë produkte që nuk janë të stinës dhe pothuajse të pa mundura për t’u gjetur.

Po kur nepsi të kap për ushqim tradicional shqiptar në mes të Los Angeles, puna vështirësohet edhe më shumë. Kjo i ka ndodhur modeles shqiptare Emina Cunmulaj po e shijon deri në maksimum shtatzëninë e saj të dytë.

Në rrjetin social ”Instagram”, modelja i ka pyetur ndjekësit e saj se nëse njohin ndokënd të përgatisë ushqim tradicional shqiptar.

Kujtojmë se Emina është e martuar me biznesmenin izraelit Sam Nazarian dhe kanë një vajzë që quhet Ella Faria.