“DO IA KISHA RRASUR ME SHISHE KOKËS”/ Genti i kërkon falje Oltës: Më vjen keq që… – AlpeGossip
“DO IA KISHA RRASUR ME SHISHE KOKËS”/ Genti i kërkon falje Oltës: Më vjen keq që…

“DO IA KISHA RRASUR ME SHISHE KOKËS”/ Genti i kërkon falje Oltës: Më vjen keq që…

Pas një reflektimi të gjatë dhe bisede me tone të ulëta me disa nga banorët, aktori i humorit Gent Hazizi, ka vendosur t’i kërkojë falje aktorja e njohur, Olta Gixhari, dhe të qetësojë tensionet mes tyre.

“Më vjen keq që je ndjerë kështu”, i tha ai Oltës ndërsa vazhdoi: “Të kërkova ndjesë e mbyllim këtu!”.

Ndërkohë Gixhari thuajse nuk reagoi fare,pavarësisht insistimit të Gentit për ta parë në sy!