“QAJA PARA SE TË HYJA NË TRANSMETIM”/ Dea Mishel rrëfen betejën me ankthin: Kur dilja në rrugë… – AlpeGossip
“QAJA PARA SE TË HYJA NË TRANSMETIM”/ Dea Mishel rrëfen betejën me ankthin: Kur dilja në rrugë…

“QAJA PARA SE TË HYJA NË TRANSMETIM”/ Dea Mishel rrëfen betejën me ankthin: Kur dilja në rrugë…

Gjatë një bisede me banorët, Dea Mishel ka rrëfyer betejën e saj me ankthin

Bukuroshja bionde tregon se disa herë para se të hynte në transmetim në programin e Top Channel, “She’s On Top” ka qarë.

“Unë kisha ankth dhe kur dilja në rrugë dhe ishte shumë sfidë. Qaja para se të hyja në program dhe pastaj prapë kur mbaroja, por ia dola mirë them, nuk e kam transmetuar pjesën e ankthit”, ka rrëfyer Dea Mishel