“SHPIRT SKIFTERI, NUK FUTESH NË…”/ Fansat u “çmenden” pas postimit të fundit të Roza Latit – AlpeGossip
“SHPIRT SKIFTERI, NUK FUTESH NË…”/ Fansat u “çmenden” pas postimit të fundit të Roza Latit

“SHPIRT SKIFTERI, NUK FUTESH NË…”/ Fansat u “çmenden” pas postimit të fundit të Roza Latit

Pushimet ende nuk kanë mbaruar për moderatoren e njohur, Roza Lati, e cila pak më parë ka postuar në “Instagram” disa poza ku shfaqet me rroba banje me shumë ngjyra,

Moderatorja shfaqet shumë elegante dhe seksi në pozat në fjalë, të cilat 800 mijë ndjekësit i kanë pëlqyer menjëherë. Madje ata nuk ia kanë kursyer komplimentet, ku i shkruajnë se është një yll.

“Shpirt skifteri, nuk futesh në kafaz ti”/ Fansat u

Roza ka marrë edhe mesazhe të shumta për këto poza, ku një vajzë i shkruan: “Je e egër zemër. Shpirt skifteri nuk futesh në kafaz ti. Ke shpirt shumë të lirë, prandaj të dua”.

Duket se ky koment ia ka zbukuruar ditën, prandaj Roza i shkruan: “Ta haj zemrën. Super koment ky! Ma ndreqe ditën!”.

Kujtojmë se Roza Lati njihet për tipin e saj të drejtpërdrejtë dhe nuk ua përton ndjekësve me përgjigjet, kur e kritikojnë ndonjëherë.

“Shpirt skifteri, nuk futesh në kafaz ti”/ Fansat u

“Shpirt skifteri, nuk futesh në kafaz ti”/ Fansat u