ENEDA TARIFA PUBLIKON MOMENTET E ËMBËLA ME TË BIJËN/ Shihni sa është rritur vajza e këngëtares (FOTO) – AlpeGossip
ENEDA TARIFA PUBLIKON MOMENTET E ËMBËLA ME TË BIJËN/ Shihni sa është rritur vajza e këngëtares (FOTO)

ENEDA TARIFA PUBLIKON MOMENTET E ËMBËLA ME TË BIJËN/ Shihni sa është rritur vajza e këngëtares (FOTO)

Këngëtarja Eneda Tarifa është shumë aktive në rrjetin social Instagram ku publikon foto nga e përditshmja e saj.

Këngëtarja është një mama shumë e përkushtuar dhe ndanë me ndjekësit foto të shpeshta me vajzën.

Aria tashmë duket një zonjushë e vërtetë dhe gjithashtu pozon mjaft bukur pranë nënës së saj.

View this post on Instagram

Lodra… 😀

A post shared by Eneda Tarifa ♈️ (@enedatarifa) on

View this post on Instagram

Poza 😩😩 #mybebegirl

A post shared by Eneda Tarifa ♈️ (@enedatarifa) on