NGA MARINA TEK BIETA/ Si u veshën moderatoret këtë dhe ja cila është e preferuara jonë – AlpeGossip
NGA MARINA TEK BIETA/ Si u veshën moderatoret këtë dhe ja cila është e preferuara jonë

NGA MARINA TEK BIETA/ Si u veshën moderatoret këtë dhe ja cila është e preferuara jonë

Moderatoret e ekranit shqiptar dallohen për paraqitjen e tyre në mënyrë aq të kuruar e tej mase të bukura. Ato zgjedhin të vishen komplet në stile të ndryshme nga njëra-tjetra por secila shkëlqen në formën e saj.

Padyshim që secili nga ne ka një të preferuar e që i duket seçdo gjë që vesh i rri për mrekulli e i nxjerr në pah format seksi. Duke filluar nga Bieta Sulo e cila është vshur me një kostum bardh e zi e serioz e deri tek Marina që na trullosi sërish me fustanin e shkurtër super seksi.

Nuk e dimë për ju, por këtè jave ne veçuam Bietën me një stil të veçantë që duhet thene se i shkon jo pak!

Më poshtë ALPEgossip.al ju sjell disa nga moderatoret shqiptare dhe si u veshën ato gjatë javës që lamë pas:

View this post on Instagram

“Klanifornia” fillon per pak!

A post shared by MARINA VJOLLCA (@marina_vjollca) on

View this post on Instagram

PerPuthen 💋 @ediell_topchannel

A post shared by NEVINA SHTYLLA (@nevinashtylla) on