TË ZHVESHUR NË SHTRAT/ Dalin fotot intime të Alban Ramosaj me Niki Delijorgjin - AlpeGossip
TË ZHVESHUR NË SHTRAT/ Dalin fotot intime të Alban Ramosaj me Niki Delijorgjin

TË ZHVESHUR NË SHTRAT/ Dalin fotot intime të Alban Ramosaj me Niki Delijorgjin

Alban Ramosaj dhe modelja e njohur Niki Delijorgji prej disa kohësh janë përfolur për një lidhje dashurie, kur vetë Niki ka pranuar publikisht se Albani ia ka kushtuar këngën asaj.

Më pas, Albani i ftuar në një emision ka pranuar se është i dashuruar me modelen. Ata kanë vendosur ta zyrtarizojnë lidhjen edhe në rrjetet e tyre sociale duke postuar foto me njëri-tjetrin.

Ka qenë Albani ai ka postuar disa foto shumë intime me Nikin nga shtrati. Ata shihen të zhveshur dhe në momente private.

Këto foto, këngëtari i ka shoqëruar me fjalën “unitet” dhe datën 14 shkurt, kur festohet Shën Valentini.

View this post on Instagram

UNITY. #14February @itskleoniki 🖤🐻

A post shared by Alban K. Ramosaj (@albanramosaj) on