“E BUKUR SI PLASTIKË, PO MENDJEN E KE FUSHË AMA…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“E BUKUR SI PLASTIKË, PO MENDJEN E KE FUSHË AMA…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“E BUKUR SI PLASTIKË, PO MENDJEN E KE FUSHË AMA…”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Moderatorja Arbana Osmanisi zakonisht ka ndarë me ndjekësit e saj në Instagram foto nga emisioni “Dua të të bëj të lumtur”. Por mesa duket fansat janë “kapur” me fustanin që ka vesh, disa i thonë që pse ska ftohtë ndërsa të tjerë e pyesin se ku i gjeti të ardhurat për ta blewrë. “Mirë fustanin po lekët ku…” i shkruan njëri prej ndjekësve.

 

Megi Pojani dallohet për postimet e veçanta që bën, ku më të shumtat janë “thumbuese” dhe madje të shprehura troç mendimet. Pasi ka publikuar një video të bërë me aplikacionin “tiktok”, ajo kërcen dhe duket shumë tunduese, ndjekësit kanë bërë të vetën. “Fakt qe je e bukur si plastika po mendjen fush aman e ke”, duke i nënkuptuar kështu edhe që nuk është natyrale, por edhe që s’është e zgjuar.

Rudina Dembacaj nga ana tjetër vazhdon të përflitet për marrëdhënien e saj të re me Mark Frrokun.” Se kisha pritur Rudina të jesh nga ato femra qe shkon nga fryn era, por ti shitesh mbas interesit por ca fiton vaalle” i ka komentuar njëri nga fansat e saj. Të shumtë janë ata që e kanë përkrahur në lidhjen e re, por nuk janë pak as ata që janë shprehur se janë të zhgënjyer.

 

ALPEgossip.al