“E PASKA SERIOZISHT”/ Leonardo DiCaprio bën zyrtare lidhjen me të dashurën 23 vite më të re – AlpeGossip
“E PASKA SERIOZISHT”/ Leonardo DiCaprio bën zyrtare lidhjen me të dashurën 23 vite më të re

“E PASKA SERIOZISHT”/ Leonardo DiCaprio bën zyrtare lidhjen me të dashurën 23 vite më të re

Leonardo DiCaprio duket se e ka marrë seriozisht lidhjen me të dashurën e tij aktuale, Camila Morrone. Së fundmi aktori është fotografuar në Los Angeles së bashku me të dhe të atin e tij. Ata shfaqeshin të veshur sportivë gjë që tregon se ky nuk ka qenë takimi i tyre i parë.

“Daily Mail” shkruan se Leo e ka prezantuar të dashurën e tij në familje prej disa kohësh dhe aktori mendon se ajo është gruaja e jetës.


DiCaprio dhe Morrone po përjetojnë një histori dashurie që prej dhjetorit të vitit 2017.