MES GJELBËRIMIT DHE LULEVE TË SHUMTA/ Çfarë tjetër tërheq vëmendjen në kopshtin e shtëpisë së Almeda Abazit? (FOTOT) – AlpeGossip
MES GJELBËRIMIT DHE LULEVE TË SHUMTA/ Çfarë tjetër tërheq vëmendjen në kopshtin e shtëpisë së Almeda Abazit? (FOTOT)

MES GJELBËRIMIT DHE LULEVE TË SHUMTA/ Çfarë tjetër tërheq vëmendjen në kopshtin e shtëpisë së Almeda Abazit? (FOTOT)

Me anë të disa videove në ‘Instastory’, bukuroshja shqiptare, Almeda Abazi ka treguar kopshtin e madh të shtëpisë, i cili përbëhet nga shumë lule dhe mace. Nga pamjet duket se familja Sayisman është kujdesur që gjelbërimi mos të mungojë në asnjë cep, teksa duket se oborri është i mbushur me mace të ngjyrave të ndryshme.

Siç duket Almeda i ka shumë qejf kafshët, ndaj dhe nuk ka ngurruar ta mbushë shtëpinë me to. Në oborr nuk mungojnë dhe lodrat e Efehan, të cilat Abazi i ka treguar me videot e ndryshme të ndara në ‘Instastory’.