“NGATËRRON EMISIONIN E FËMIJËVE ME KLUBE NATE”/ Alketa Vejsiu ekspozon më tepër sesa duhet hiret e saj (FOTO) – AlpeGossip
“NGATËRRON EMISIONIN E FËMIJËVE ME KLUBE NATE”/ Alketa Vejsiu ekspozon më tepër sesa duhet hiret e saj (FOTO)

“NGATËRRON EMISIONIN E FËMIJËVE ME KLUBE NATE”/ Alketa Vejsiu ekspozon më tepër sesa duhet hiret e saj (FOTO)

Alketa Vjesiu është një nga moderatoret më të njohura në Shqipëri dhe shquhet për oratorinë dhe shkathtësinë gjatë moderimit.

Prej vitesh ajo moderon spektaklet e ndryshme në Tv Klan dhe është një nga miket dhe koleget më të mira të regjizores Vera Grabocka.

Aty ku do ndalemi ne është veshja e moderatores në emisionin “Në kurthin e Piter Pan”: Veshja e saj nuk është aspak etike dhe edukative për fëmijët e emisionit.

Duke veshur rroba të eksagjeruara që i nxjerrin në pah më shumë sesa duhet hiret e saj, Alketa është përballur edhe me incidente të ndryshme.

Si në sezonin e parë edhe në atë të dytë moderatorja është turpëruar para publikut duke i dalë gjoksi sheshit nga dekolteja super e hapur.