“PSE E TROGON SHUMË GJOKSIN?” sh-konkurrentja e “Për’puthen” zbulon nëse ka bërë operacion plastik (FOTO) – AlpeGossip
“PSE E TROGON SHUMË GJOKSIN?” sh-konkurrentja e “Për’puthen” zbulon nëse ka bërë operacion plastik (FOTO)

“PSE E TROGON SHUMË GJOKSIN?” sh-konkurrentja e “Për’puthen” zbulon nëse ka bërë operacion plastik (FOTO)

Ish-konkurrentja e “Për’puthen”, Sindi Loci, është vënë së fundmi në qendër të vëmendjes së fansave të saj. Këta të fundit kanë vënë re se ajo po poston shumë foto ku ekspozon gjoksin dhe sipas tyre ajo e ka bërë operacion.

Teksa ka bërë një bashkëbisedim me ndjekësit e saj, dikush e ka pyetur: “Pse kohëve të fundit po e tregon shumë gjoksin?”.

“Pse e tregon shumë gjoksin?”/ Ish-konkurrentja e

“Kjo video ka 1 vit e gjysmë, kurrë nuk kam qenë fanatike tek pjesa e veshjes, nuk të bën veshja njeri dhe nuk tregon asgjë për karakterin tënd”, i përgjigjet ish-konkurrentja e emisionit të dashurisë.

Ndërsa më pas e ka pyetur një tjetër fans nëse e ka ‘bërë gjoksin botoks’ dhe Sindi e mohon.

“Pse e tregon shumë gjoksin?”/ Ish-konkurrentja e

“Jooooooo!! Nëse do e kisha bërë do të thoja, po e kam bërë, se s’ka asgjë të keqe! Nuk kam bërë asnjë ndërhyrje se nuk jam tipi që dua të ndryshoj me plastikë dhe nuk e ndjej të nevojshme! Nga 40 kilogramë rob kam shkuar 48, kaq!”, është përgjigjur Loci.

“Pse e tregon shumë gjoksin?”/ Ish-konkurrentja e