“DO TË LARGOHEM…”/ Noizy bën lajmërimin e papritur (FOTO) – AlpeGossip
“DO TË LARGOHEM…”/ Noizy bën lajmërimin e papritur (FOTO)

“DO TË LARGOHEM…”/ Noizy bën lajmërimin e papritur (FOTO)

Noizy ka bërë një lajmërim të papritur. Reperi ka vendosur të largohet përkohësisht nga rrjetet sociale. Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në Instastory ku tregon se i duhet të qëndrojë një javë larg rrjeteve sociale dhe kjo për një arsye të rëndësishme.

'Do të largohem...', Noizy bën lajmërimin e papritur

“Më duhet të rri një javë pa rrjete sociale për të mbaruar albumin ‘Alpha’, njofton Noizy.

'Do të largohem...', Noizy bën lajmërimin e papritur

Kujtojmë se Noizy muajin e kaluar mbajti një koncert gjigant në Tiranë, ku krah tij performuan dhe shumë artistë të njohur.

'Do të largohem...', Noizy bën lajmërimin e papritur