MË NË FUND/ Zbulohet emri i vajzës që i ka vjedhur zemrën reperit shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
MË NË FUND/ Zbulohet emri i vajzës që i ka vjedhur zemrën reperit shqiptar (FOTO)

MË NË FUND/ Zbulohet emri i vajzës që i ka vjedhur zemrën reperit shqiptar (FOTO)

Reperi Onat ka disa kohë që është në lidhje dashurie me një vajzë, por asnjëherë nuk ka folur publikisht për të.

Në rubrikën “NIN Pong”, ai u detyrua të thoshte emrin e partneres. Kështu vajza që i ka rrëmbyer zemrën Onatit quhet Fortesa.

Vetë reperi ka zgjedhur që jetën private ta mbajë larg syrit të medias dhe ia ka dalë që prej disa kohësh ta mbajë sekrete lidhjen e dashurisë.