PËRQAFIME DHE PUTHJE/ Noizy publikon foton e ëmbël me Dafina Zeqirin - AlpeGossip
PËRQAFIME DHE PUTHJE/ Noizy publikon foton e ëmbël me Dafina Zeqirin

PËRQAFIME DHE PUTHJE/ Noizy publikon foton e ëmbël me Dafina Zeqirin

Kohëve të fundit të gjithë ka befasuar miqësia që kanë lidhur Dafina Zeqiri me reperin nga Shqipëria Noizy.
Raportet e tyre shumë të afërta kanë habitur, duke ditur se këngëtarja ishte cak i një diss-i nga Noizy, kur ajo kishte një lidhje dashuria me reperin Ledri Vula, që atë kohë ishte pjesë e labelit Baba Stars.

Dafina e Noizy madje kanë paralajmëruar këngë se bashkë, ndërsa është reperi ai që së fundmi në Instagram ka publikuar video, duke e mbajtur në krah këngëtarën.

Ndërkaq është raportuar nga mediat se dyshja kanë raporte edhe më të afërta përvec se shoqëri.

View this post on Instagram

?

A post shared by NOIZY OTR (@noizy) on