ROZANA RADI ME NERVA/ Rrëfen publikisht sherrin me shoqen e ngushtë – AlpeGossip
ROZANA RADI ME NERVA/ Rrëfen publikisht sherrin me shoqen e ngushtë

ROZANA RADI ME NERVA/ Rrëfen publikisht sherrin me shoqen e ngushtë

Këngëtarja e njohur dhe moderatorja e emisionit “Boom”, Rozana Radi, është një ndër personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar, e cila ndiqet nga një numër i madh fansash në Instagram.
Së fundmi, ajo i është përgjigjur pyetjeve të ndjekësve në Instastory, duke rrëfyer si rrallëherë edhe detaje nga jeta e saj personale.

E pyetur si ishte ndjesia kur Rozana u hidhërua me shoqen e ngushtë, këngëtarja u përgjigj: