RREZIKON TË LARGOHET NGA “BIG BROTHER VIP”/ Xheisara flet e përlotur: Çfarëdo që të ndodhë… – AlpeGossip
RREZIKON TË LARGOHET NGA “BIG BROTHER VIP”/ Xheisara flet e përlotur: Çfarëdo që të ndodhë…

RREZIKON TË LARGOHET NGA “BIG BROTHER VIP”/ Xheisara flet e përlotur: Çfarëdo që të ndodhë…

Dritani, Egzona dhe Xheisara janë në nominim. Njëri prej tyre do të lërë shtëpinë e “Big Brother VIP” të martën.

Kjo gjë e ka prekur Xheisarën, e cila së fundmi ka bërë një deklaratë të bukur për banorët. Gjatë një bisede me disa prej tyre, ajo është shprehur e lumtur që i ka njohur.

“Çfarëdo që të ndodhi, jam shumë e lumtur që ju kam njohur”, është shprehur këngëtarja mes lotësh.