Kjo nuk pritej: Enca dhe Linda Rei bëhen bashkë për herë të parë (FOTO) – AlpeGossip
Kjo nuk pritej: Enca dhe Linda Rei bëhen bashkë për herë të parë (FOTO)

Kjo nuk pritej: Enca dhe Linda Rei bëhen bashkë për herë të parë (FOTO)

Përveç faktit që të dyja janë të famshme dhe super të komentuara në mediat rozë, asgjë tjetër nuk i lidhte Encën dhe Linda Rein, njëra këngëtare e tjera makeup artiste.

Enca tërhoqi shumë vëmendjen sot me një foto të postuar në Instagram ku tregonte gishtat e mesit ndërsa zbuloi kështu edhe look-un e saj për videoklipin që po vjen.

Ndërsa Linda Rei me të njëjtën veshje si Enca dhe duke treguar gishtat e mesit ka pozuar njësoj si këngëtarja.

“Dua, Enca”, shkruan Linda teksa “Dua” i referohet titullit të këngës së re të Encës që pritet të publikohet së shpejti.