NË NJË DARKË ROMANTIKE/ Ja çfarë i bashkoi Oriola Marashin dhe Kejvina Kthjellën (FOTOT) - AlpeGossip
NË NJË DARKË ROMANTIKE/ Ja çfarë i bashkoi Oriola Marashin dhe Kejvina Kthjellën  (FOTOT)

NË NJË DARKË ROMANTIKE/ Ja çfarë i bashkoi Oriola Marashin dhe Kejvina Kthjellën (FOTOT)

Oriola Marashi së fundmi është diskutuar shumë për suksesin në industrinë e modës, ku ia ka dalë që të bëjë sfilatë për një nga kompanitë më të mëdha të veshjeve siç është ajo e Guess.

Urimet kanë qenë të shumta për modelen dhe mesa duket në vijim ne do të kemi projekte edhe më të mëdha nga ajo.

Nga InstaStory i Oriolës ne kemi vënë re disa zhvillime interesante në këtë drejtim, pasi së fundmi ajo ka shpërndarë një video duke trokitur gotat dhe personat që ka bërë tag janë pikërisht Kejvina Kthjella dhe modelja tjetër Liza Mahou.