NË DITËT E FUNDIT TË PRITJES SË ËMBËL/ Elita dhe Gjiko zgjedhin emrin e bebit – AlpeGossip
NË DITËT E FUNDIT TË PRITJES SË ËMBËL/ Elita dhe Gjiko zgjedhin emrin e bebit

NË DITËT E FUNDIT TË PRITJES SË ËMBËL/ Elita dhe Gjiko zgjedhin emrin e bebit

Çifti shumë i komentuar i showbizit, Elita Rudi dhe Gjiko do të bëhen shumë shpejt prindër për herë të parë. Elita është në ditët e fundit të shtatzënisë dhe gjatë kësaj kohe ka qenë në qendër të vëmendjes së mediave.

Moderatorja poston shpesh foto ku tregon barkun dhe dedikime ku shprehet e lumtur që do bëhet nënë për herë të parë.

Ndonëse ata vetë nuk e kanë zbuluar, burime pranë çiftit kanë treguar se do bëhen me djalë.

“Prive” ka mësuar se Elita dhe Gjiko e kanë zgjedhur edhe emrin e bebit por po e mbajnë shumë sekret.