JU KUJTOHET GAVIOTA? Lajm i keq për fansat e aktores (FOTO) – AlpeGossip
JU KUJTOHET GAVIOTA? Lajm i keq për fansat e aktores (FOTO)

JU KUJTOHET GAVIOTA? Lajm i keq për fansat e aktores (FOTO)

Me siguri të gjithë e mbani mend serialin “Destilando amor” ku rolin kryesor e luante aktorja e famshme “Gaviota”, emri i vërtetë si së cilës është Angelica Riviera.
Në vitin 2012 ajo u martua me presidentin e Meksikës, Enrique Pena Nieto, duke u bërë zonja e parë e vendit, mirëpo së fundmi ‘Gaviota’ ka njoftuar ndjekësit e saj në Instagram se kjo martesë ka marrë fund.

“Sot të gjitha energjitë, forca dhe dashuria ime janë të fokusuara në vazhdimin e të qenit një nënë e mirë, në rikuperimin e jetës time dhe karrierës time profesionale”, shkruan ndër të tjera aktorja në postimin ku njofton ndarjen.