“E PASKE BËRË GJOKSIN MË NË FUND”/ Fjoralba Ponari i kthen përgjigjen epike ndjekësit (FOTO) – AlpeGossip
“E PASKE BËRË GJOKSIN MË NË FUND”/ Fjoralba Ponari i kthen përgjigjen epike ndjekësit (FOTO)

“E PASKE BËRË GJOKSIN MË NË FUND”/ Fjoralba Ponari i kthen përgjigjen epike ndjekësit (FOTO)

Me rritjen e temperaturave dhe diellin përvëlues, moderatorja shumë e dashur për publikun, Fjoralba Ponari ka nisur pushimet. Ajo nuk i ka kursyer fotot në profilin e saj të Instagramit, të cilat kanë marrë komente të ndryshme nga ndjekësit.

Së fundmi, Fjoralba ka pozuar me rrobabanjo ngjyrë rozë dhe duket shumë në formë. “Si spec i kuq”, ka shkruar ajo krahas fotos.

Në foton në fjalë, përpos komplimenteve, një ndër ndjekësit e ka akuzuar për operacione plastike. “E paske bërë gjoksin më në fund e”, ka shkruar ai. Komenti i ka rënë në sy dhe moderatores e cila i ka kthyer një përgjigje epike.

“Jo të gjithë ndajmë të njëjtat ëndrra! Por ti mund ta bësh, nuk të gjykoj”, ka shkruar ajo.