FUSTANI SI “VEZË E SKUQUR”/ Karli Kloss na kujtoi atë të Rihanës (FOTO) – AlpeGossip
FUSTANI SI “VEZË E SKUQUR”/ Karli Kloss na kujtoi atë të Rihanës (FOTO)

FUSTANI SI “VEZË E SKUQUR”/ Karli Kloss na kujtoi atë të Rihanës (FOTO)

Fustani i Rihanës në 2015, në Met gala kishte bërë që të shpërthenin paroditë ne rrjetet sociale dhe krahasimet me një omëletë

Tani, është Karlie Kloss, modele e Victoria`s Secret që bën të njëjtën gjë dhe krahasimi ishte e pamundur të bëhej. Në mbrëmjën e përvitshme të bamirësisë në Metropolitan Museum of Art’s në New York, ajo veshi një fustan ngjyrë kanarine me bisht që duhet të mbahej nga tre asistentë.

Mjaftuan tre minuta në tapetin e kuq, dhe pamjet e saj u bënë virale, sepse nisi një garë parodish mbi atë që u quajt “ efekti omëletë“!.