VAJZA E SAJ MBUSH 5 MUAJ/ Aktorja e famshme ndan me ndjekësit përqafimin e parë – AlpeGossip
VAJZA E SAJ MBUSH 5 MUAJ/ Aktorja e famshme ndan me ndjekësit përqafimin e parë

VAJZA E SAJ MBUSH 5 MUAJ/ Aktorja e famshme ndan me ndjekësit përqafimin e parë

Që nga momenti i lindjes së vajzës së saj, Banks, Hilary Duff ka publikuar shumë foto dhe video në ‘Instagram’ të familjes së saj të madhe.

Së fundmi, ajo ndau me fansat e saj një video shumë personale, momenti i parë kur u takua dhe u përqafua me vajzën e saj.

Momentin e parë kur vajza e saj u afrua ta përqafonte, Hilary e quajti si diçka të mrekullueshme dhe shokuese. “E mrekullueshme dhe shokuese, që kur linda, vajza ime u afrua të më përqafonte. Në mendjen time mendoja se më thoshte ‘punë e mirë mami’”, ka shkruar aktorja në video.

Ajo gjithashtu zbuloi se në dhomë gjendej dhe partneri i saj bashkë me motrën, të cilët ia dolën të ruanin qetësinë. Në fotot e fundit të publikuara nga Hilary, mund të shohim se Banks është bërë një vajzë e madhe. Kujtojmë se aktorja ka dhe një djalë me ish-bashkëshortin e saj, Mike Comrie.

View this post on Instagram

I’ve been wondering for a long time if I would ever share this video as it is extremely personal…. it was so absolutely lovely and rewarding(and shocking) that after giving birth to my baby girl we hugged …for the first time, In my mind I like to believe that she was saying good job mom. Go team go. We did it. Together. Matt provided such a safe calm strength, my mommy and sissy were there to cheer me on, and of course my birth angels to make sure all was well and big brother (downstairs deep in legos). I cannot believe this day was only 5 months ago!! It seems like B has been here with us all along. The time is already going so fast..she tried avocado yesterday! Anyway… feeling blessed for this full hectic life and all the people in it. Happy 5 months Banks (oh and thanks for quitting colic) that was a doozy ( @rebeccacoursey_photosandfilm )

A post shared by Hilary Duff (@hilaryduff) on