PRINTET E LOPËS/ Shihni trendin më të ri i thonjve (FOTO) – AlpeGossip
PRINTET E LOPËS/ Shihni trendin më të ri i thonjve (FOTO)

PRINTET E LOPËS/ Shihni trendin më të ri i thonjve (FOTO)

Kushdo që është i fiksuar pas thonjve e di fare mirë se nuk ka gjë më të vështirë se të zgjedhësh ngjyrën e radhës. Nëse nuk ke as idenë më të vogël se si t’i bësh thonjtë këtë herë, mund të marrësh në konsideratë printet e lopës.

Një muaj më parë, Ariana Grande postoi në Instagram Story thonjtë e saj të bardhë me pulla të zeza.

Nuk vonoi shumë dhe pak ditë më parë, trendit më të ri iu bashkua edhe Kendall Jenner, e cila në fillim të marsit, në një intervistë për “Allure” u shpreh se thonjtë me printe lope janë diçka që dëshiron t’i provojë me patjetër.

“E di që tingëllon çuditshëm, por më duket shumë e paparë.” tha Jenner.

Ndonëse vajzat janë ndër të famshmet e para që promovuan trendin në fjalë, printet e lopës u bë kohë që gjenden në qarkullim. Përpos thonjve: