Eli Fara i publikon të bijës foton që nuk do të donte: Të dyja duke u puthur në buzë (FOTO) – AlpeGossip
Eli Fara i publikon të bijës foton që nuk do të donte: Të dyja duke u puthur në buzë (FOTO)

Eli Fara i publikon të bijës foton që nuk do të donte: Të dyja duke u puthur në buzë (FOTO)

Këngëtarja Eli Fara dhe vajza e saj Marina ndajnë një marrëdhënie shumë të mirë me njëra-tjetrën dhe në çdo dalje publike duken si motra më shumë sesa si nënë e bijë.

Të dyja seksi, të kuruara deri në detaj dhe me një bukuri gjenetike që të gjithë e xhelozojmë.

Këngëtarja e njohur, nuk e fsheh asnjëherë krenarinë që ka për vajzën e saj. Sot nëpërmjet një postimi në Instagram Eli ka treguar dashurinë e madhe që ka për të bijën.

“Mamushka ime e vogël. Jeta ime!”, shkruan Eli në një foto ku shfaqet duke u puthur me të bijën.

Marina është në një moshë shumë të vogël në këtë foto, shumë ndryshe nga ajo që është sot, por përsëri na tregoi se gjithmonë ka qenë simpatike.