"MILAN FASHION WEEK"/ Modelet dhe ngjyrat e çantave që do të na shoqërojnë deri në verën e 2019 (FOTO) - AlpeGossip
“MILAN FASHION WEEK”/ Modelet dhe ngjyrat e çantave që do të na shoqërojnë deri në verën e 2019 (FOTO)

“MILAN FASHION WEEK”/ Modelet dhe ngjyrat e çantave që do të na shoqërojnë deri në verën e 2019 (FOTO)

https://alpenews.al/e-rralle-cifti-ne-tirane-zgjedh-per-setin-fotografik-bashkine-fotoShtëpitë më të mëdha të modës  prenzatuan modelet, format dhe ngjyrat që ju duhen për garderobën tuaj.

Këto çanta nuk duhet të mungojnë në koleksionet e çdo femre, të duhura për një event, club por edhe në përdishmëri.

Duke u kombinuar  me stilin  klasik por edhe atë modern çantat e koleksionit të ri do të përshtaten më së miri me shijet e çdo vajze.

Neon,  najlon, piramidat,  diamante dhe ngyrat neutrale, xixa  janë të gjitha ngjyrat që ne do të mendojmë për  muajt e ardhshëm . Këto ngjyra dhe modele çantash do të na shoqërojnë deri në verën e 2019.

Redaksia e AlpeNews.al ju prenzaton me çantat më të mira të Milan Fashion Week.

Prada

Fendi

Versace

Salvatore Ferragamo

Jil Sander

 Dolce Gabbana

Trussardi

 MSGM