U THA SE DAFINA I DEDIKOI KËNGË PËR NDARJE/ Reagon për herë të parë Ledri (FOTO) – AlpeGossip
U THA SE DAFINA I DEDIKOI KËNGË PËR NDARJE/ Reagon për herë të parë Ledri (FOTO)

U THA SE DAFINA I DEDIKOI KËNGË PËR NDARJE/ Reagon për herë të parë Ledri (FOTO)

Pak ditë më parë këngëtarja e njohur Dafina Zeqiri publikoi këngën e saj më të re që titullohet “A e mban mend”, kjo këngë u prit shumë mirë nga fansat të cilët aluduan se ishte një dedikim për ish partnerin këngëtares reperin, Ledri Vula.

 

Duke qenë se kënga fliste për një histori dashurie që kishte përfunduar në ndarje, të shumtë ishin ata që i komentuan këngëtares dhe i lidhën fjalët e këngës me ndarjen dhe historinë që ajo ka pasur me Ledrin.

Megjithatë ndonëse asgjë nuk u konfirmuar, së fundmi Ledri ka reaguar duke surprizuar fansat. Ai ka publikuar pak orë më parë këngën e Dafinës në ‘Instastory’, duke tregua hapur mbështetjen për ish partneren me të cilën ruan marrëdhënie shumë të mira.