ELITA RUDI PUBLIKON VIDEO NGA DASMA/ Shihni momentet emocionuese “do t’iu përlotin” – AlpeGossip
ELITA RUDI PUBLIKON VIDEO NGA DASMA/ Shihni momentet emocionuese “do t’iu përlotin”

ELITA RUDI PUBLIKON VIDEO NGA DASMA/ Shihni momentet emocionuese “do t’iu përlotin”

Moderatorja Elita Rudi ka ndarë në rrjetet sociale, përmbledhjen e ceremonisë së martesës

Elita shfaqet e veshur si princeshë me të bardha duke zbritur shkallët me të atin e saj, teksa moderatori Labinot Gashi shpjegon detajet e ceremonisë me mikrofon për të ftuarit. Gashi rrëfen se ky është momenti i parë që Adrezi do të shohë Elitën të veshur nuse.

Vjen Elita me babën e vet, si ëngjëll drejt Azdrenit. Është e bukur sepse Azdreni nuk e ka parë Elitën sonte dhe as Elita atë. Ky është takimi i tyre i parë” – shpjegon moderatori Labinot Gashi.