BEL SI ASNJË TJETËR/ Aurela Gaçe habit me përgjigjen: Kam 11 vjet që… (FOTO) – AlpeGossip
BEL SI ASNJË TJETËR/ Aurela Gaçe habit me përgjigjen: Kam 11 vjet që… (FOTO)

BEL SI ASNJË TJETËR/ Aurela Gaçe habit me përgjigjen: Kam 11 vjet që… (FOTO)

Është 43-vjeçare dhe po ta mendosh se është nënë e 2 fëmijëve me siguri që shumë prej jush pyesin veten si ka mundësi që është aq në formë të mirë fizike dhe nga buron gjithë ajo energji që e karakterizon Aurela Gaçen.

Por ja që gjithçka e ka një përgjigje dhe ka qenë pikërisht një fanse që e ka pyetur se sa kohë ka që stërvitet, në një postim ku Aurela ka treguar momente nga trajnimi i saj fizik.

“Rregullisht 11 vjet”, shkruan Aurela Gaçe në postimin e saj publik.

Epo me këto forma fizike që ka pa frikë që mund ta konsiderojmë Aurela Gaçen si një Jennifer Lopez shqiptare.