ENCA SJELL KËNGËN E RE/ Bashkëpunon me armikun më të madh të Noizy-t – AlpeGossip
ENCA SJELL KËNGËN E RE/ Bashkëpunon me armikun më të madh të Noizy-t

ENCA SJELL KËNGËN E RE/ Bashkëpunon me armikun më të madh të Noizy-t

Pak ditë më parë nëpërmjet një njoftimi në “Instagram” Enca tregoi se së shpejti do të publikojë këngën e saj më të re. Kënga do të mbajë titullin “Kujt po i Han” dhe këngëtarja njoftoi se do të jetë bashkëpunim.

 

Opsionet që kishin fansat në mendje ishin të shumta, por askujt nuk ja merrte mendja se Enca do të bashkëpunonte me “armikun” më të madh të Noizy-t. Bëhet fjalë për reperin Don Phenom, me të cilin Noizy nuk ka pasur asnjëherë marrëdhënie të mira.

Këtë bashkëpunim dy këngëtarët e kanë konfirmuar duke postuar një video në “Instastory” ku shfaqen së bashku.