Nuk duhet humbur! Moderatorit të njohur i grisen pantallonat LIVE në emision (VIDEO) – AlpeGossip
Nuk duhet humbur! Moderatorit të njohur i grisen pantallonat LIVE në emision (VIDEO)

Nuk duhet humbur! Moderatorit të njohur i grisen pantallonat LIVE në emision (VIDEO)

Epo këto incidente edhe ndodhin…

Mesa duket dita e sotme ka qenë shumë e sikletshme për moderatorin e njohur të modës, Mark Heyes. Gjate transmetimit live të emisionit të tij krah moderatores, Lorraine Kelly. Për fatin e tij të keq kjo gjë u shfaq në ekran dhe Mark u ‘detyrua’ të jepte shpjegim por salla dhe bashkë-prezantuesja qeshën pasi ai po bënte shaka më tej. Por videoja më poshtë nuk duhet humbur.