NUK KA SI TË NDODHI NDRYSHE/ Tuna tregon se djali i saj e ka muzikën në gjak (FOTO) – AlpeGossip
NUK KA SI TË NDODHI NDRYSHE/ Tuna tregon se djali i saj e ka muzikën në gjak (FOTO)

NUK KA SI TË NDODHI NDRYSHE/ Tuna tregon se djali i saj e ka muzikën në gjak (FOTO)

Në maj të 2017- s, Altuna Sejdiu solli në jetë fëmijën e saj të parë, djalin Tian. 1- vjeçari duket se ka trashëguar ndjeshmërinë dhe talentin e prindërve ndaj muzikës.

Këngëtarja ka postuar një video në Instagram Story ku vogëlushi shfaqet duke i rënë qypit.

Nisur nga videoja, edhe dikush aspak profesionist mund ta vërë re fare lehtësisht se Tian ka vërtet vesh muzikor. Ju kujtojmë se edhe Patris Berisha është një instrumentist i njohur në Kosovë.