SUPERFESTA/ Pamjet nga ditëlindja e Ledrit, të ftuarit dhe torta e veçantë – AlpeGossip
SUPERFESTA/ Pamjet nga ditëlindja e Ledrit, të ftuarit dhe torta e veçantë

SUPERFESTA/ Pamjet nga ditëlindja e Ledrit, të ftuarit dhe torta e veçantë

Ditën e sotme Ledri Vula feston ditëlindjen, nuk kishte si të mungonte dhe superfesta e organizuar nga reperi.

Ledri organizoi në orën 00:00 një festë me miqtë e tij, ku nuk mungonte Lumbi B, Ronela Hajati, Butrint Imeri, Lori Hoxha, Kida dhe shumë të tjerë.

Përveç festës së organizur me muzikë dhe pije në sy ra torta e cila ndryshe nga një tortë ditëlindje e zakonshme ishte pak e veçantë.

Kjo pasi dekori i tortës ishte i zi dhe dy “X” të mëdhenj dhe mes tyre i vendosur numri 35 qëështe dhe mosha qe mbushi reperi. 

Nga pamjet e postuara nga vetë Ledri dhe nga miqtë e tij shihen që e kanë shijuar shumë dhe janë argvtuar në ditëlindjen e tij. Të shumta qenë urimet edhe nga vetë ata për këngëtarin.

Alpegossip.al ju sjell pamjet nga superfesta e ditëlindjes së Ledri Vulës.