TRENDET E VJESHTËS/ Lamtumirë veshje të lehta! - AlpeGossip
TRENDET E VJESHTËS/ Lamtumirë veshje të lehta!

TRENDET E VJESHTËS/ Lamtumirë veshje të lehta!

Lajmi i keq është që duhet t’i themi lamtumirë veshjeve të lehta, dhe të fokusohemi sërish tek pardesytë dhe xhupat e shiut, (raincoat).

Me vjeshtë vijnë dhe shirat, dhe në vendin tonë nisin që këtë javë, por cilat janë trendët e vjeshtës së këtij viti? Shihni galerinë për të krijuar idenë tuaj, atë që ju pëlqen dhe ju shkon.