I BËRI PYETJEN “PIKANTE”/ Kejvina vendos në siklet kryeministrin Haradinaj – AlpeGossip
I BËRI PYETJEN “PIKANTE”/ Kejvina vendos në siklet kryeministrin Haradinaj

I BËRI PYETJEN “PIKANTE”/ Kejvina vendos në siklet kryeministrin Haradinaj

I ftuar mbrëmjen e sotme në “Xing me Ermalin”, kryeministri Haradinaj ka dhënë një intervistë nga ato që rrallë ndiqni ku nuk kanë munguar pyetjet nga jeta private dhe ato pikante, siç ishte edhe pyetja e Kejvinës.
“Ju ushtarakët jeni të përgatitur vetëm për beteja në luftë apo edhe në fusha të tjera?”, e pyeti Kejvina kryeministrin i cili fillimisht u vendos në siklet

“Unë mendoj që një ushtarak është i zoti në të gjitha fushat”, u përgjigj Haradinaj.